19
بهمن '96

در آستانه چهلمین بهار پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ودر اجرای مصوبه شماره /62111/ت51052مورخ 25/5/1395هیات محترم وزیران وبا توجه به تفویض اختیار شماره 200/95/42 مورخ 7/7/1395و59/95/200مورخ9/9/1395 و با ملحوظ نظر داشتن مفاد نامه شماره 51544/104/ص مورخ12/7/1396 براساس مذاکرات انجام شده در جلسه مورخ 30/10/ 96 شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی در محضر استاندار محترم استان، به منظور تکریم مودیان محترم مالیاتی ودر اجرای ماده 33 قانون مالیات بر ارزش افزوده وماده 191قانون مالیاتهای مستقیم و تسریع در فرایند وصول بدهی مودیان وجلوگیری از اتلاف وقت مودیان محترم بخشودگی صد درصد جرائم قابل بخشش کلیه مودیان محترم( به استثنای دویست پرونده سهم مدیرکل) اعم از عملکرد ،حقوق،تکلیفی،ارزش افزوده وماده 169قانون مالیاتهای مستقیم با رعایت فرایند قوانین ومقررات مالیاتهای مستقیم و قانون مالیات بر ارزش افزوده تا پایان بهمن سال1396 تفویض گردیده است .

 

17
بهمن '96

ثبت هرگونه تغییرات در شرکت های فاقد فعالیت منوط به اخذ مفاصا حساب مالیاتی

ثبت هرگونه تغییرات در خصوص شرکت هایی که طی پنج سال فاقد فعالیت محسوب می شوند منوط به اخذ مفاصاحساب مالیاتی از سازمان امور مالیاتی کشور است.

10
بهمن '96

براساس دستور وزیر اقتصاد به منظور تأمین هر چه بیش‌تر حقوق مؤدیان و ساماندهی در رسیدگی به امور مؤدیان مالیاتی، هیأت ماده ۲۵۱ مکرر قانون مالیات‌های مستقیم در ادارات کل امور اقتصادی و دارایی استان‌ها ایجاد می‌شود.

17
دی '96

علی‌اصغر یوسف‌نژاد در نشست خبری ظهر امروز (چهارشنبه) خود در تشریح آخرین مصوبات کمیسیون تلفیق لایحه بودجه کل کشور سال ۹۷، گفت: پیش از این مصوب شده بود که حقوق ماهیانه کارکنان دولت تا دو میلیون تومان و حقوق ماهانه اصناف تا ۱٫۵ میلیون تومان از مالیات معاف شود.

01
دی '96

علی دهقان کیا نایب رئیس کانون بازنشستگان کارگران تهران امروز در نشست مطبوعاتی با خبرنگاران با اشاره به بحران صندوق های بازنشستگی در کشور گفت: در حال حاضر در کشور ۱۶ صندوق بازنشستگی وجود دارد که فقط دو صندوق تازه تأسیس، وضعیت مناسب تری نسبت به ۱۴ صندوق دیگر دارند.

06
آذر '96

 اطلاعیه تمدید مهلت ارسال فهرست معاملات مربوط به فصول بهار، تابستان و پاییز  سال 1396

بر اساس بخشنامه شماره 12926/200 مورخ 13/08/1396 سازمان  امور مالیاتی کشور  و موافقت وزیر محترم اقتصادی و دارایی هامش نامه پیشنهاد......

30
آبان '96

حد آستانه یا ارقام مالیاتی مبنای رسیدگی به عملکرد مودیان مالیاتی طبق تبصره ۵ ماده ۱۶۹ مکرر که پیشتر تعیین شده بود، اکنون در آستانه بررسی اظهارنامه‌های سال ۹۵ اصلاح و به نفع عده‌ای تعدیل شد.

14
آبان '93

1 - به استناد :اصل‏ پنجاه و یکم قانون اساسی - «هیچ‏ نوع‏ مالیات‏ وضع نمی‏ شود مگر به‏ موجب‏ قانون‏. موارد معافیت‏ و بخشودگی‏ و تخفیف‏ مالیاتی‏ به‏ موجب‏ قانون‏ مشخص‏ می‏شود.» 

فروشگاه حساب پردازان

گروه حساب پردازان

حساب پردازان متخصص تهران  در حالی 17 سال hc تاسیس خود را سپری میکند که حاصل فعالیت در این سالها ، کسب تجربیات فراوان در خصوص اعمال روشهای متنوع حسابداری به تناسب نوع فعالیت واحد های متقاضی و در نتیجه رضایت ایشان بوده است.

تماس با ما

آخرین خبرها و مقالات

 • 22
  آذر '97

  تنخواه گردان و دستورالعمل فعالیت تنخواه گردان

  دستورالعمل تنخواه گردان پرداخت

   

  مقدمه:

  تنخواه گردان مبلغی پول معمولاً (پول نقد) است که برای رفع نیازهای مالی کوچک و جاری شرکت‌ها و موسسات در اختیار کارمندانی قرار می‌گیرد. هدف از این کار پرداخت سریع بهای خدمات و کالاهایی است که به‌طور روزمره در جریان فعالیت شرکت خریده می‌شود. تنخواه گردان روند پرداخت را بدون نیاز به صدور چک یا دیگر اوراق بهادار تسریع می‌کند.

 • 21
  مهر '97

  محاسبه صحیح اضافه کاری

  محاسبه صحیح اضافه کار چگونه است و چه مبنای محاسبه ای ،  درست است؟

  پیش از اینکه بخواهم در باره نحوه محاسبه اضافه کاری صحبت کنم ، لازم است که چند مورد مرتبط به این موضوع را از منظر قانون متذکر شوم.  

 • 08
  مهر '97

  نحوه محاسبه مالیات بردرآمد پزشکان!

  نحوه محاسبه مالیات بر درآمد پزشکان!

  کلیه‌ی صاحبان مشاغل که موظف به نگهداری اسناد و مدارک و تنظیم دفتر تجاری شده‌اند می‌باید اظهارنامه‌ی مالیاتی خود را بر اساس آن تنظیم کنند.

مختصر و مفید

testimonial author حق شفعه

"???? هر گاه مال غیرمنقول قابل تقسیمی، بین دو نفر مشترک باشد و یکی از دو شریک، حصه‌ی خود را به قصد بیع به شخص ثالثی منتقل کند شریک دیگر حق دارد قیمتی را که مشتری داده است به او بدهد و حصه‌ی مبیعه را تملک کند. این حق را حق شفعه و صاحب آن را شفیع می‌گویند."

اگر در پرونده مالیاتی و بیمه تامین اجتماعی از ادامه کار مایوس هستید ، شانس خود را با ما بیازمایید. با ما تماس بگیرید

 logo-samandehi  دروازه پرداخت معتبر

 

آمار وب سایت

ما 115 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

از ما بیشتر از هر لحظه بدانید

موسسه حساب پردازان متخصص تهران در حالی 16 سال تاسیس خود را سپری میکند که حاصل فعالیت در این سالها ، کسب تجربیات فراوان در خصوص اعمال روشهای متنوع حسابداری به تناسب نوع فعالیت واحد های متقاضی و در نتیجه رضایت ایشان بوده است. در هرحال شما با ثبت ایمیل خود در این سامانه با آخرین دانسته های ما شریک شوید.

آخرین خبرها و رخدادها

اطلاعات و مشخصات

موقعیت شرکت

تهران ، شهرری

شماره تماس با مدیرعامل: 02155926944

شماره تماس: 02155929416

آدرس ایمیل: info@hpmtehran.ir

پشتیبانی سایت

 

سفارشات فقط از طریق ارسال درخواست انجام می شود.

آدرس ایمیل: support@hpmtehran.ir