خدمات قابل ارائه

 

 یکی از خدمات حساب پردازان متخصص تهران ، بررسی و پیگیری پرونده های مالیاتی به مؤدیان محترم می باشد و اگر تمایل به استفاده از این خدمات را دارید، فقط کافی است که از طریق شماره های موجود در این سایت با ما تماس بگیرید و  یا با پُر کردن فرم سفارش خدمات  خود را با ما در میان بگذارید تا مابا کمال افتخار همراه شما باشیم.

طی این سالها بدلیل مشکلات اقتصادی بوجود آمده در جامعه و نیز پدید آمدن انواع دغدغه ها و مشکلات مرتبط دیگر در امور جاری صاحبان صنایع و بنگاه های اقتصادی ، برای این دسته از عزیزان ، امکان پیگیری پرونده های مالیاتی یا سخت شده و یا قادر به رسیدگی به آنها نیستند. این موجب میشود که اکثر مؤدیان محترم مالیاتی بدلیل همین نرسیدن ها با جرائم مالیاتی مضاعف یا مالیاتهای کلان و باورنکردنی مواجه شوند.

حال کارشناسان مالیاتی حساب پردازان برای ارائه خدمات مرتبط به پرونده های مالیاتی شما و همچنین ارائه اطلاعات و راهنمایی های لازم در کنار شما خواهند بود. از جمله فوایدی که بهره مندی از این خدمات مالیاتی برای صاحبان محترم مشاغل خواهد داشت، می توانیم به این نکته اشاره داشته باشیم که در دنیای پر رقابت امروز به هر میزانی که شما نسبت به پرونده های اداری خود (خصوصاً مالیاتی و بیمه تامین اجتماعی) توجه و دقت بیشتری مبذول فرمایید، می توانید با اطمینان خاطر بیشتری نسبت به فعالیت  خود فارغ از مشکلات مالیاتی بپردازید و در امور مختلف مربوط به کسب و کار خود، با درایت و دقت بیشتری عمل کنید. خدمات مالیاتی ما به شما این فرصت را می دهد تا اطلاعات صحیح و قابل اعتماد را از کسانی که در این حوزه دارای تجربه، سابقه و دانش کافی هستند، دریافت کنید و مورد استفاده قرار بدهید.

فرم اعلام آمادگی و سفارش خدمات

در صورتیکه ، تمایل دارید کارشناسان ما با شما تماس بگیرند و مشاوره داشته باشند ، فرم زیر را با دقت کامل نمایید. به اطلاعات نادرست و ناقص پاسخ داده نخواهد شد
اطلاعات مشتری
نام و نام خانوادگی(*)
ورودی نامعتبر

شرکت(*)
ورودی نامعتبر

اگر شرکت ندارید و یک واحد صنفی هستید نام واحد صنفی خود را وارد نمایید

شماره تلفن (*)
ورودی نامعتبر

شماره موبایل
ورودی نامعتبر

ایمیل(*)
ایمیل خود را به درستی وارد کنید.

اطلاعات مالیاتی
با دقت اطلاعات زیر را کامل نمایید
گروه بندی مالیاتی
ورودی نامعتبر

نوع گروه بندی خود را انتخاب کنید ، اگر نمیدانید میتوانید از پایین تیتر برگ تشخیص مالیاتی خود پیدا نمایید.

آخرین مالیات قطعی شده(*)
ورودی نامعتبر

شهر و شعبه مالیاتی(*)
ورودی نامعتبر

حجم فروش سال قبل(*)
ورودی نامعتبر

مبلغ مندرج در اظهارنامه سال قبل

بیان خلاصه مشکلات(*)
ورودی نامعتبر

آنچه که تصور میکنید در ابتدا لازم است با ما درمیان بگذارید در اینجا وارد کنید.

فروشگاه حساب پردازان

گروه حساب پردازان

حساب پردازان متخصص تهران  در حالی 17 سال hc تاسیس خود را سپری میکند که حاصل فعالیت در این سالها ، کسب تجربیات فراوان در خصوص اعمال روشهای متنوع حسابداری به تناسب نوع فعالیت واحد های متقاضی و در نتیجه رضایت ایشان بوده است.

تماس با ما

آخرین خبرها و مقالات

 • 22
  آذر '97

  تنخواه گردان و دستورالعمل فعالیت تنخواه گردان

  دستورالعمل تنخواه گردان پرداخت

   

  مقدمه:

  تنخواه گردان مبلغی پول معمولاً (پول نقد) است که برای رفع نیازهای مالی کوچک و جاری شرکت‌ها و موسسات در اختیار کارمندانی قرار می‌گیرد. هدف از این کار پرداخت سریع بهای خدمات و کالاهایی است که به‌طور روزمره در جریان فعالیت شرکت خریده می‌شود. تنخواه گردان روند پرداخت را بدون نیاز به صدور چک یا دیگر اوراق بهادار تسریع می‌کند.

 • 21
  مهر '97

  محاسبه صحیح اضافه کاری

  محاسبه صحیح اضافه کار چگونه است و چه مبنای محاسبه ای ،  درست است؟

  پیش از اینکه بخواهم در باره نحوه محاسبه اضافه کاری صحبت کنم ، لازم است که چند مورد مرتبط به این موضوع را از منظر قانون متذکر شوم.  

 • 08
  مهر '97

  نحوه محاسبه مالیات بردرآمد پزشکان!

  نحوه محاسبه مالیات بر درآمد پزشکان!

  کلیه‌ی صاحبان مشاغل که موظف به نگهداری اسناد و مدارک و تنظیم دفتر تجاری شده‌اند می‌باید اظهارنامه‌ی مالیاتی خود را بر اساس آن تنظیم کنند.

مختصر و مفید

testimonial author اخذ سفته عنوان وثیقه تعهدات ارزی

"✍️اخذ سفته با درج مبلغ ارزی ، به عنوان وثیقه غیرنقدی تعهدات ارزی از مشتریان بانک ها ، با رعايت ساير ضوابط و مقررات بلامانع است.
▫️ضمناً حق تمبر انواع سفته معادل نيم در هزار میباشد."

اگر در پرونده مالیاتی و بیمه تامین اجتماعی از ادامه کار مایوس هستید ، شانس خود را با ما بیازمایید. با ما تماس بگیرید

 logo-samandehi  دروازه پرداخت معتبر

 

آمار وب سایت

ما 104 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

از ما بیشتر از هر لحظه بدانید

موسسه حساب پردازان متخصص تهران در حالی 16 سال تاسیس خود را سپری میکند که حاصل فعالیت در این سالها ، کسب تجربیات فراوان در خصوص اعمال روشهای متنوع حسابداری به تناسب نوع فعالیت واحد های متقاضی و در نتیجه رضایت ایشان بوده است. در هرحال شما با ثبت ایمیل خود در این سامانه با آخرین دانسته های ما شریک شوید.

آخرین خبرها و رخدادها

اطلاعات و مشخصات

موقعیت شرکت

تهران ، شهرری

شماره تماس با مدیرعامل: 02155926944

شماره تماس: 02155929416

آدرس ایمیل: info@hpmtehran.ir

پشتیبانی سایت

 

سفارشات فقط از طریق ارسال درخواست انجام می شود.

آدرس ایمیل: support@hpmtehran.ir